התקשרו לספק האינטרנט שלכם ודרשו מחיר נמוך יותר


בעקבות מהפיכת המחירים בשוק הסלולר, גם מחירי ספקי האינטרנט ירדו. רק מה? אף אחד לא מספר על זה. איך נוריד את העלות החודשית לספק האינטרנט שלנו? הנה מדריך קצר:

  1. נתקשר לספק תשתית האינטרנט שלנו (בזק 199 או הוט *6900) ונשאל אותם באיזו מהירות גלשיה אנחנו מחוברים.

  2. נבדוק באתר של Triple-C כמה עולה לגלוש במהירות כמו שלנו, הנה הקישור למחירים. למשל, גלישה במהירות של 5מגה תעלה בטריפל סי 19.90שח בחודש. לשם השוואה, גלישה באותה מהירות דרך נטויז'ן תעלה 37.90שח בחודש.

  3. נתקשר לשירות הלקוחות של ספק האינטרנט שלנו (נטויז'ן/בזק בינלאומי/012 סמייל…) ונשאל כמה אנחנו משלמים עבור הגלישה באינטרנט. אם המחיר גבוה מהמחיר שמציעים בטריפל סי, בקשו לעדכן את המחיר. כמובן שכאן יסביר איש שירות הלקוחות שזה לא ניתן וזה בלתי אפשרי ולכן בקשו להתנתק לאלתר! לא להבהל, שירות לקוחות לא יכולים לנתק אתכם, הם יקלידו בקשת התנתקות במחשב ומישהו מקשרי לקוחות יחזור אליכם תוך 72 שעות.

  4. פחות מ72 שעות אחר כך, תחזור אליכם דיילת קשרי לקוחות נחמדה, שתוודא שרציתם להתנתק ותציע לכם מחיר שווה או נמוך מהמחיר שמציעים בטריפל סי.

בהצלחה!

#ספקאינטרנט #קשרילקוחות #שירותלקוחות

0 צפיות0תגובות

טיפ למייל

הרשמו לקבלת טיפ ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם

פרטיותך חשובה לי
פרטיך לא יעברו לצד שלישי ולא תקבל דואר זבל פרט לטיפים מהאתר - ביכולתך לצאת מהרשימה בכל עת על ידי לחיצה על קישור ההסרה בתחתית כל מייל שיגיע אליך.

אדריאן וולקוף  | 0544-339334   |  עלמון

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now