יריד איכות חיים לגיל המבוגר: דורות בתל אביב

25-26 במאי 2010, קניון גן העיר, תל- אביב

במסגרת שבוע הגמלאי של עיריית תל אביב יתקיימו אירועים רבים עבור בני הגיל המבוגר בתל אביב והסביבה. גמלאים החברים באיגוד האינטנרט הישראלי מוזמנים להשתתף ביריד לבני הגיל השלישי "דורות בתל אביב". הכניסה ללא תשלום.

איגוד האינטרנט הישראלי שם לנגד עיניו את קידום האינטרנט והטמעתו בקרב רובדי האוכלוסייה השונים בישראל כיעד מרכזי ומוביל בפעילותו. במסגרת זאת, יזם האיגוד בשנת 2002 את הקמת קבוצת המשימה אינטרנט לגיל השלישי מטרת הקבוצה: קידום הנגישות והטמעת האינטרנט בקרב אוכלוסייה זו לשיפור איכות חייהם.

למרות שאנו רואים שיפור בשיעור הגמלאים המשתמשים באינטרנט בשנים האחרונות, אוכלוסיית בני הגיל השלישי היא אחת האוכלוסיות המודרות היום, כאשר המצב אצל נשים בקרב האוכלוסייה הוא חמור יותר. ביומו השני של היריד "דורות בתל אביב" (26 במאי 2010), יציג האיגוד ערכה שהוכנה כחלק מפרויקט האינטרנט לגיל השלישי. הערכה הותאמה, בפרויקט משותף עם אשל הג'וינט, לצרכי בני הגיל השלישי ועברה ליווי מחקרי של תהליכי למידה של האוכלוסייה בפועל. הפצת החומרים המותאמים נעשית כחלק מפרויקט כישורי חיים באינטרנט שמטרתו הפקת חומרים המותאמים לצרכי אוכלוסיות שונות והפצת השימוש בהם.

לפרטים נוספים

#ערכתלימוד #גימלאים #הגילהשלישי #נגישות #אינטרנט

1 צפיות0תגובות

טיפ למייל

הרשמו לקבלת טיפ ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם

פרטיותך חשובה לי
פרטיך לא יעברו לצד שלישי ולא תקבל דואר זבל פרט לטיפים מהאתר - ביכולתך לצאת מהרשימה בכל עת על ידי לחיצה על קישור ההסרה בתחתית כל מייל שיגיע אליך.

אדריאן וולקוף  | 0544-339334   |  עלמון

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now