לא רלוונטי – חנן כהן מגיב על מכתבי שרשרת ושמועות דואר אלקטרוני


חנן הוסיף איזור שלם המתייחס לשמועות בנושא וירוס הקורונה, מוזמנים לקרוא ולהתעדכן לפני שמעבירים בקבוצות הווטסאפ השונות פרטים לא מאומתים.


קוראי האתר שולחים לו מכתבים לבדיקה והוא מפרסם את החדשים שבהם באתר.

כמה מכתבים נפוצים:קיראו בדף צרו קשר על איזה מכתבים ניתן לשלוח לו ומה הוא עושה איתם.

חנן נותן לכל כל מכתב המלצה "אפשר להעביר", "לא להעביר" ו-"לכאן ולכאן". ההמלצות נקבעות על פי אמיתות העובדות הכתובות במכתבים וכן על ידי השקפת העולם שלו. יכול להיות מצב שבו מכתב המכיל עובדות נכונות יקבל המלצה "לא להעביר" בגלל שחנן חושב שלא ראוי להעביר אותו. בכוונה הן נקראות "המלצות" ולא "ציונים" כי על כל אדם להפעיל שיקול דעת עצמאי כשמובאות בפניות העובדות. קיראו את על עובדות, דעות והשקפת עולם.

האתר פועל מאוקטובר 2002 ללא מטרות רווח. זה הוא האתר היחיד מסוגו בישראל. כיום מופיעים בו 580 מכתבים. חנן כהן  השקיע באתר מאות (ואולי אלפי) שעות ואני מציע למבקרי האתר שנעזרים בו להגיד תודה.

השימוש באתר מקדם שימוש מבוקר באימייל ולא רק העברה של כל מאייל שמגיע הלאה.

154 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Quora, אתר השאלות והתשובות האמריקאי, עושה עלייה רשמית לישראל; אתר Quora (קוורה) נראה כמו שילוב בין הפורומים הוותיקים של פעם, קבוצות פייסבוק ו-ויקיפדיה; האתר משמש כמאגר ידע אדיר שמאפשר לכל אחד לשאול שא

אין לכם כמה עשרות דולרים לזרוק בחודש על פוטושופ? לא בא לכם על תוכנות ושירותים חינמיים עם ממשקים מזעזעים? Photopea הוא תחליף חינמי מעולה לעיבוד תמונות וגרפיקה וקטורית והוא אפילו לא דורש הורדה לכתבה המל