לא רלוונטי – חנן כהן מגיב על מכתבי שרשרת ושמועות דואר אלקטרוני


חנן הוסיף איזור שלם המתייחס לשמועות בנושא וירוס הקורונה, מוזמנים לקרוא ולהתעדכן לפני שמעבירים בקבוצות הווטסאפ השונות פרטים לא מאומתים.


קוראי האתר שולחים לו מכתבים לבדיקה והוא מפרסם את החדשים שבהם באתר.

כמה מכתבים נפוצים:קיראו בדף צרו קשר על איזה מכתבים ניתן לשלוח לו ומה הוא עושה איתם.

חנן נותן לכל כל מכתב המלצה "אפשר להעביר", "לא להעביר" ו-"לכאן ולכאן". ההמלצות נקבעות על פי אמיתות העובדות הכתובות במכתבים וכן על ידי השקפת העולם שלו. יכול להיות מצב שבו מכתב המכיל עובדות נכונות יקבל המלצה "לא להעביר" בגלל שחנן חושב שלא ראוי להעביר אותו. בכוונה הן נקראות "המלצות" ולא "ציונים" כי על כל אדם להפעיל שיקול דעת עצמאי כשמובאות בפניות העובדות. קיראו את על עובדות, דעות והשקפת עולם.

האתר פועל מאוקטובר 2002 ללא מטרות רווח. זה הוא האתר היחיד מסוגו בישראל. כיום מופיעים בו 580 מכתבים. חנן כהן  השקיע באתר מאות (ואולי אלפי) שעות ואני מציע למבקרי האתר שנעזרים בו להגיד תודה.

השימוש באתר מקדם שימוש מבוקר באימייל ולא רק העברה של כל מאייל שמגיע הלאה.

138 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Quora, אתר השאלות והתשובות

Quora, אתר השאלות והתשובות האמריקאי, עושה עלייה רשמית לישראל; אתר Quora (קוורה) נראה כמו שילוב בין הפורומים הוותיקים של פעם, קבוצות פייסבוק ו-ויקיפדיה; האתר משמש כמאגר ידע אדיר שמאפשר לכל אחד לשאול שא

טיפ למייל

הרשמו לקבלת טיפ ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם

פרטיותך חשובה לי
פרטיך לא יעברו לצד שלישי ולא תקבל דואר זבל פרט לטיפים מהאתר - ביכולתך לצאת מהרשימה בכל עת על ידי לחיצה על קישור ההסרה בתחתית כל מייל שיגיע אליך.

אדריאן וולקוף  | 0544-339334   |  עלמון

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now