מדריך: קנייה נכונה ב-eBay


eBay הוא אחד האתרים הנפוצים ביותר לקניות בחו"ל, ומועדף ביותר על ידי ישראלים שרוצים לקנות ממבחר עצום של מוצרים, בזול ובקלות. האתר הוקם ב-1995 על ידי מתכנת איראני ממוצא צרפתי ששמו פייר אומידיאר, ונקרא בתחילה Auction Web, או בתרגום חופשי: "רשת המכירות הפומביות".

עד מהרה ראה הצרכן כי טוב, ו-eBay החל לצבור תאוצה. כיום, הוא האתר מונה יותר מרבע מיליארד משתמשים רשומים מסביב לעולם ומכיל מיליוני מוצרים באלפי קטגוריות שונות. אך כמו בכל דבר טוב, גם ב-eBay החלו להיווצר המון חסרונות. הרכישה באמצעות כרטיסי אשראי לא הייתה תמיד בטוחה, המוכרים לא תמיד סיפקו את המוצר ללקוחות, והלקוחות מצידם – לא תמיד שילמו על המוצרים שהם רכשו במכירות פומביות.

למרות ש-eBay למדה להתגבר על הפערים שנוצרו באמצעות עזרים טכנולוגיים המוטמעים כעת בקוד האתר, אנו עדיין עדים לפשיעה אינטרנטית זמינה למימוש באמצעות eBay. לכן, החלטנו להביא בפניכם מדריך שילמד אתכם איך לרכוש בצורה חכמה והכי חשוב, בטוחה.

המשך הכתבה בYNET

#ebay #אינטרנט #קניות

3 צפיות0תגובות

טיפ למייל

הרשמו לקבלת טיפ ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם

פרטיותך חשובה לי
פרטיך לא יעברו לצד שלישי ולא תקבל דואר זבל פרט לטיפים מהאתר - ביכולתך לצאת מהרשימה בכל עת על ידי לחיצה על קישור ההסרה בתחתית כל מייל שיגיע אליך.

אדריאן וולקוף  | 0544-339334   |  עלמון

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now